ABD’nin İran yaptırımlarını delmek iddiasıyla Kanada’da tutuklanan Meng Wanzhou kefalet karşılığında denetimli serbest bırakıldı.

Liseliler, taleplerini hiçe sayan Macron yönetimine ve kendilerini hedef alan polis terörüne karşı ‘Kara Salı’ eylemleri düzenledi.

İsveç’te süren “barış” görüşmelerinde, Husilerin Hudeyde’den çekilmesi sonrası gerici Suudi koalisyonunun silah bırakması önerisi reddedildi.

Fransa’da Noel Pazarı yakınlarında yapılan silahlı saldırıda 4 kişi ölürken 12 kişi yaralandı. Kimliği belirlenen saldırganın “terör eylemi şüphelisi”...

Filistin Halk Kurtuluş Cephesi’nin 51. yıldönümü Gazze’de yapılan yürüyüşle kutlandı.

CGT ve SUD-Solidaire sendikaları yaptıkları açıklamalarda Macron’un yapmış olduğu açıklamanın işçi ve emekçilerin, işsizlerin, emeklilerin ve...

ABD’nin derdi, Rusya ile AB ülkeleri arasında gelişecek olası yakınlaşmayı engellemek ve Rusya’nın doğalgaz satışını sınırlamaktır.

Gerici koalisyonun neden olduğu yıkım sebebiyle Yemen nüfusunun yüzde 70’i açlıkla boğuşuyor.

Venezuela ve Rusya ortak tatbikata hazırlanırken, Rusya tatbikat hazırlığı olarak iki nükleer bombardıman uçağı gönderdi.

Başbakan Theresa May, Birleşik Krallık Avam Kamarası'nda bugün yapılacak olan Brexit anlaşmasıyla ilgili oylamanın ertelendiğini açıkladı.